HAKKIMIZDA

Home » HAKKIMIZDA

TOSAT Danışmanlık, ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, iş yerleri ve yaşam alanlarının değişmesine, farklılaşmasına ve ihtiyaçlarının artması sonucu bireylerin tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yaşamlarını kolaylaştırmak için 1 Haziran 2013 tarihinde kurulmuştur. TOSAT Danışmanlık olarak profesyonel apartman yöneticiliği ve profesyonel site yöneticiliği hizmetleri sunuyoruz.

FİRMA YETKİLİLERİ

Apartman veya sitelerde ikamet eden kişinin aynı zamanda yöneticilik yapması durumunda, kişinin beklentiler ve ödemelere bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlar nedeniyle komşularıyla olan ilişkileri bozulabilir. Bu yüzden profesyonel apartman yöneticiliği ve profesyonel site yöneticiliği ihtiyacı doğmuştur.

Firma, Servis ve Usta araştırma, bulma ve iş gördürme aşamalarının zaman ve kalite açısından sorunlara yol açması apartman ve site içinde huzuru bozabilir. Komşular arası gerilimi azaltmak ve sizin yaşamınızı kolaylaştırmak amacıyla apartman ve site yöneticiliği tarafımızdan profesyonel olarak yapılmaktadır.